* 200₺ ve Üzeri Alışverişe Kargo Bedava! *
Ürün siparişlerinin kalitesi açısından kullanılan baskı tekniklerinizin neler olduğunu öğrenebilirmiyim?
Edijitalbaski.com,baskı ürünlerinizin belirtilen en kısa sürede, en üstün kalite ve uygun fiyat çerçevesinde üretilmesi için matbaacılık sektöründe kullanılan ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin en gelişmiş sistemlerini kullanmaktadır.
Sipariş verdiğim ürünlerin kalitesinden nasıl emin olacağım?
Edijitalbaski.com baskı kalitesi açısından güvenceli hizmet vermektedir. Bu konudan emin olabilirsiniz. Baskıdan kaynaklanan sorunlarda siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için sitemizde yer alan ürün iade sistemindeki koşullar yeterli olacaktır.
Tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Edijitalbaski.com tasarım hizmeti vermektedir.Tasarım şartlarımız sistemimizde mevcut olup ,bu şartlar çerçevesinde hizmet vermekteyiz.
Baskı öncesi herhangi bir kontrol yapıyor musunuz?
Tasarım onayı verdiğiniz baskı ürünleriniz baskıya uygunluk açısından grafikerlerimiz tarafından tüm özellikleri dikkate alınarak kontrolden geçirilerek gerekirse son düzeltmeler yapılır ve tekrar onayınız alınarak baskıya hazırlanır.
Siparişimin elime ulaşma süresi ne kadar zaman alır?
Edijitalbaski.com’da her ürünün üretim süreleri farklılıklar göstermektedir. Sitemizde yer alan her ürünün tasarım,üretim ve kargo bilgilerini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz.Sipariş onayı verdiğiniz baskı ürününüz üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.Kargo takip sistemimizle ürününüzün adresinize teslim aşamalarını takip edebilirsiniz.
Siparişim iptal edildiğinde ücret iadesi için ne yapmam gerekir?
Siparişinizin neden iptal edildiği; iptal bilgisi ile size ulaştıktan sonra, yaptığınız ödeme kartınıza kredi olarak geri yüklenir.
Baskı onayı nedir?
Siparişiniz baskı için uygunsa grafikerlerimiz tarafından baskı onayı verilir ve siparişiniz baskıya alınır. Sipariş verdiğiniz ürün baskı için uygun değilse grafiker, ürün siparişinizin baskıya neden uygun olmadığı size bildirilecektir.Sizin de onayınızın alınacağı yeni düzenleme ile siparişiniz baskıya gönderilecektir.
Edijitalbaski.com’un ürün listesinde yer almayan bir ürün sipariş vermek istiyorum.Ne yapmalıyım?
Edijitalbaski.com’un ürün listesinde yer almayan bir ürünü bastırmak istediğinizde bize teklif gönderebilirsiniz.
Siparişimi Edijitalbaski.com merkezinden alabilir miyim?
Hayır. Siparişlerinizi kargo ile alabilirsiniz.
Baskıda herhangi bir sorun olursa iade yapılabiliyor mu?
Edijitalbaski.com,baskı aşamasında renk hatası , kayma gibi oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Onayınızdan geçen tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.